Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
BEACH
DNES DLE DOMLUVY 16:00 - 20:00

hledat
Rady pro návštěvníky

Rady pro návštěvníky

Beach Riviéra

CHCETE SE STÁT PLAVČÍKEM?

Často kladené dotazy

V letní sezóně ano, vzhledem k tomu, že se kurty nachází v placené zóně koupaliště, pro jednorázový pronájem je potřeba zaplatiti také vstupné na koupaliště Riviéra dle platného ceníku. Cena pronájmu kurtů ovšem této skutečnosti odpovídá a je proto nižší.

Ano, pro platbu za pronájem kurtů je možné čipové hodinky využít. Na platbu za toto sportoviště se ale nevztahuje 20% sleva.

Momentálně platby kartou Multisport na beach volejbalových kurtech nepřijímáme.

Součástí ceny za dlouhodobý pronájem je i vstup pro 6 osob do areálu koupaliště. Dlouhodobý nájemci mají možnost využít 2 hodin koupání na Riviéře zdarma, díky tomu, že jim v ceně pronájmu bude umožněno přicházet na koupaliště hodinu před rezervací a odcházet max. hodinu po konci rezervace. Pro jednorázovou rezervaci platí, že je nutné uhradit na hlavní pokladně také cenu vstupného na koupaliště dle platného ceníku.

Do areálu koupaliště Riviéra se vstupuje hlavním vstupem od autobusové zastávky Riviéra. Lávka spojující břehy Svratky je přístupná cyklistům, pěším i bruslařům.

V současné situaci je nejlepší využít autobusových linek. Od 1. 6. 2023 je k dispozici okružní linka C, která denně od 9:00 do 21:00 jezdí po trase Riviéra - Velodrom - Křížkovského - Výstaviště hlavní vstup - Pisárky a je zdarma. Zastávka Riviéra je přeložena cca 90 metrů vpřed.

Běžné autobusové linky jezdí následovně: ze směru od Mendlova náměstí jezdí linka 44 a zastavuje na zastávce Riviéra, zastávka Bauerova je dočasně zrušena. Ze směru na Pisárky jezdí linka 84 a zastavuje na zastávce Velodrom (přesunuta cca 480 metrů vzad), zastávky Bauerova a Riviéra jsou dočasně zrušeny.

Jinak je koupaliště dostupné samozřejmě pěšky, například příjemnou procházkou směrem od Anthroposu.

Návštěvníci mohou přijet i na kole či na inline bruslích po cyklostezce podél řeky Svratky. V areálu koupaliště jsou umístěny stojany.

Parkování je možné také na odstavných plochách v blízkosti brány 4 na BVV (některé patří do zóny C a jsou tak přes den zdarma) nebo v parkovacím domě Expoparking (odkaz na web).