Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
BEACH
DNES OTEVŘENO 16:00 - 20:00
hledat

Rady pro návštěvníky

Beach Riviéra

CHCETE SE STÁT PLAVČÍKEM?

Často kladené dotazy

Ano, vzhledem k tomu, že se kurty nachází v placené zóně koupaliště, pro jednorázový pronájem je potřeba zaplatiti také vstupné na koupaliště Riviéra dle platného ceníku. Cena pronájmu kurtů ovšem této skutečnosti odpovídá a je proto nižší.

Ano, pro platbu za pronájem kurtů je možné čipové hodinky využít. Na platbu za toto sportoviště se ale nevztahuje 20% sleva.

Momentálně platby kartou Multisport na beach volejbalových kurtech nepřijímáme.

Součástí ceny za dlouhodobý pronájem je i vstup pro 6 osob do areálu koupaliště. Dlouhodobý nájemci mají možnost využít 2 hodin koupání na Riviéře zdarma, díky tomu, že jim v ceně pronájmu bude umožněno přicházet na koupaliště hodinu před rezervací a odcházet max. hodinu po konci rezervace. Pro jednorázovou rezervaci platí, že je nutné uhradit na hlavní pokladně také cenu vstupného na koupaliště dle platného ceníku.

Do areálu koupaliště Riviéra se vstupuje hlavním vstupem od autobusové zastávky Riviéra. Lávka spojující břehy Svratky je přístupná cyklistům, pěším i bruslařům.

Velmi dobrá dostupnost je na Riviéru autobusem. Hned u hlavního vchodu jsou zastávky MHD Riviéra a Bauerova, linkové autobusy č. 44, 84 a linky č. 405 a 406. Díky své poloze kousek za Pisáreckým tunelem na silnici E461 je tak velmi dobře dostupné i pro návštěvníky z okolí přijíždějící autem. Parkování o víkendu ovšem může být problém, doporučujeme si nastudovat možnosti parkování.

Jinak je koupaliště dostupné samozřejmě pěšky, například příjemnou procházkou směrem od Anthroposu.

Návštěvníci mohou přijet i na kole či na inline bruslích po cyklostezce podél řeky Svratky. V areálu koupaliště za pokladnami jsou umístěny stojany.

K parkování je možné využít parkoviště v ulici Bauerova (hned naproti hlavního vchodu, podél areálu BVV). Jeho kapacita ale omezená a obzvlášť o víkendu může být problém najít místo. Doporučujeme využít odstavné parkoviště P+R u Ústředního hřbitova, odkud se na Riviéru dostanete MHD za cca 20 minut. Za celodenní parkování tam zaplatíte 20 Kč.

Z písku rovnou do bazénu

Předplaťte si beach a získáte dvě hodiny koupání na Riviéře zdarma! Při rezervaci kurtu během letní sezóny, v minimální délce alespoň 16 hodin, od nás získáte přístup na koupaliště hodinu před pronájmem a opustit koupaliště můžete až hodinu po pronájmu, a to se vyplatí.

REZERVACE KURTU dále